УПИС УЧЕНИКА

За све заинтересоване будуће ученике наше школе биће организована отворена врата у следећим терминима:
- субота 30. мај од 10 до 13 часова;
  - субота 6 . јун од 10 до 13 часова.

ОБАВЕШТЕЊЕ УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.
Осим на сајту Графичке школе, ученици и родитељи ће све важне информације везане за одвијање наставе на даљину добијати од својих одељенских старешина.

Из настојања да се одржи што квалитетнија настава на даљину, али и узимајући у обзир реалне потребе свих који учествују у наставном процесу, Графичка школа ће наставу на даљину изводити недељним мењањем смена

Сатница часова наставе на даљину

ОБАВЕШТЕЊЕ О НАСТАВИ НА ДАЉИНУ ТОКОМ ВАНРЕДНОГ СТАЊА КОЈЕ ЈЕ НАМЕЊЕНО РОДИТЕЉИМА/ЗАКОНСКИМ ЗАСТУПНИЦИМА УЧЕНИКA

МЕРЕ ПРЕВЕНТИВНИХ АКТИВНОСТИ РАДИ СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ВИРУСНЕ ИНФЕКЦИЈЕ У ГРАФИЧКОЈ ШКОЛИ

Термини отворених врата професора Графичке школе за школску 2019/2020. годину

LIST

Обавештавају се ванредни ученици да ћемо у јуну организовати два испитна рока због надокнаде априлског испитног рока

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЗА

АПРИЛСКИ РОК - НАДОКНАДА

28. И 29 .05.2020.  од 10 до 13ч

АПРИЛСКИ РОК - НАДОКНАДА

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК

РАСПОРЕД ПРИЈАВЉИВАЊА И ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

KOMISIJE ZA VANREDNE 2019-2020

Термини консултација за јунске рокове

Више информација за ванредне ученике

Упутство за родитеље - електронски дневник - пријава

Сајам запошљавања и професионалне праксе у Графичкој  школи

Графичка школа ће у сарадњи са својим социјалним партнерима  у петак 31.5.2019. године од 12 до 14 часова у Графичкој школи организовати Сајам запошљавања и професионалне праксе. Због великог интересовања графичких предузећа за запошљавање наших ученика одлучили смо да на једном месту спојимо послодавце и будуће графичке раднике.
            Посетиоци сајма ће осим наших матураната бити и ученици трећег разреда који су заинтересовани за сезонски рад и обављање праксе у току следеће школске године.
           Ове године ћемо кроз сарадњу са Националном службом за запошљавање позвати и наше бивше ученике како бисмо социјалним партнерима понудили што већи број квалификованих графичких радника, а нашим бившим ученицима омогућили запослење у струци.

Са задовољством вас обавештавамо да смо увели нови образовни профил

ТЕХНИЧАР ЗА ДИГИТАЛНУ ГРАФИКУ И ИНТЕРНЕТ ОБЛИКОВАЊЕ

Наставни план ТДГИО

Општи позив за увођење у војну евиденцију
Министарство одбране Републике Србије

Правилник о правима, обавезама и одговорности ученика

Акција “Чеп за хендикеп”

Ученици Графичке школе су укључени у многе добротворне акције, а једна од њих је и акција прикупљања чепова за инвалидска колица коју спроводи Удружење параплегичара Баната. Сваке године се прикупи око 1000 килограма чепова, а акцији смо се придружили 2015. године. Поред хуманости, ова акција утиче на развијање свести ученика о очувању животне средине и неопходности рециклаже.

1. ЈУЛ - ДАН ШКОЛЕ

Званични почетак школовања графичких кадрова у Београду и Србији је 1. јул 1834. године када је од стране кнеза Милоша Обреновића објављено  „НАСТАВЛЕНИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ КЊАЖЕСКО-СЕРБСКЕ КЊИГОПЕЧАТЊЕ И СЛОВОЛИВНИЦЕ” прочитајте више о историјату графичке школе...

Графичка школа је једина и јединствена у Републици. Школа до сада није имала званичан дан школе, зато је Школски одбор на предлог директора установио дан школе 1. јул када је почело школовање графичких кадрова 1834.г.

Ове године ћемо прославити 186. годишњицу школовања графичaра у Србији.

УЧЕНИЦИ IV6 СУ НА ЧАСУ КОМПЈУТЕРСКЕ АНИМАЦИЈЕ НАПРАВИЛИ СВОЈУ ПРВУ АНДРОИД ИГРИЦУ!

Преузмите је на свом телефону и забавите се!