РАСПОРЕД ПРИЈАВЉИВАЊА И ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. год.

KOMISIJE ZA VANREDNE 2019-2020

Термини консултација за ванредне ученике

Изглед уплатнице

Сајам запошљавања и професионалне праксе у Графичкој  школи

Графичка школа ће у сарадњи са својим социјалним партнерима  у петак 31.5.2019. године од 12 до 14 часова у Графичкој школи организовати Сајам запошљавања и професионалне праксе. Због великог интересовања графичких предузећа за запошљавање наших ученика одлучили смо да на једном месту спојимо послодавце и будуће графичке раднике.
            Посетиоци сајма ће осим наших матураната бити и ученици трећег разреда који су заинтересовани за сезонски рад и обављање праксе у току следеће школске године.
           Ове године ћемо кроз сарадњу са Националном службом за запошљавање позвати и наше бивше ученике како бисмо социјалним партнерима понудили што већи број квалификованих графичких радника, а нашим бившим ученицима омогућили запослење у струци.

Термини отворених врата професора Графичке школе за школску 2019/2020. годину

LIST

Са задовољством вас обавештавамо да смо увели нови образовни профил

ТЕХНИЧАР ЗА ДИГИТАЛНУ ГРАФИКУ И ИНТЕРНЕТ ОБЛИКОВАЊЕ

Наставни план ТДГИО

Општи позив за увођење у војну евиденцију
Министарство одбране Републике Србије

Pravilnik o pravima, obavezama i odgovornosti ucenika

Акција “Чеп за хендикеп”

Ученици Графичке школе су укључени у многе добротворне акције, а једна од њих је и акција прикупљања чепова за инвалидска колица коју спроводи Удружење параплегичара Баната. Сваке године се прикупи око 1000 килограма чепова, а акцији смо се придружили од 2015. године. Поред хуманости, ова акција утиче на развијање свести ученика о очувању животне средине и неопходности рециклаже.

1. ЈУЛ - ДАН ШКОЛЕ

Званични почетак школовања графичких кадрова у Београду и Србији је 1. јул 1834. године када је од стране кнеза Милоша Обреновића објављено  „НАСТАВЛЕНИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ КЊАЖЕСКО-СЕРБСКЕ КЊИГОПЕЧАТЊЕ И СЛОВОЛИВНИЦЕ” прочитајте више о историјату графичке школе...

Графичка школа је једина и јединствена у Републици. Школа до сада није имала званичан дан школе, зато је Школски одбор на предлог директора установио дан школе 1. јул када је почело школовање графичких кадрова 1834.г.

Ове године ћемо прославити 185. годишњицу школовања графичaра у Србији.

УЧЕНИЦИ IV6 СУ НА ЧАСУ КОМПЈУТЕРСКЕ АНИМАЦИЈЕ НАПРАВИЛИ СВОЈУ ПРВУ АНДРОИД ИГРИЦУ!

Преузмите је на свом телефону и забавите се!

ТЕСТ ФИЛОЗОФИЈА
Среда у 21:00ч.
линк

ТЕСТ ЕСТЕТИКА
??? у 20:00ч.
линк

Предвиђено време за израду теста је 25 минута. Кашњење до 15 минута смањује оцену
(сваки минут -2 поена).

У току теста можете поставити питање професору на форуму (морате се регистровати)
Напомена
Ако не видите отворен линк за тест у предвиђено време притисните тастер F5 да освежите страницу.
Ако нисте задовољни оценом, можете je исправити на часу усменим одговарањем.